KONST / Litografier / Färglitografi 14819342
nr 1481 9342
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Räv. Signerad, numrerad 195/330. Färglitografi, bildmått: 27x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:59:46
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)